Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom, szerelmes vagyok?

Nem tudom, szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat ha lehet,köszönöm

Hiányzik az a fiú, a vele való beszélgetések,hogy szivathat meg,hogy elcsójra a cuccomat (még ha akkor idegesít is).Ebédnél velünk szokott ülni, most viszont nem és..basszus féltékeny voltam a haverjaira.Szeretek vele lenni,ahogy belépek a suliba a szememmel őt kersem és ami furcsa, várom a hétfőt csakhogy láthassam.Akikkel lányok szóba áll azokra is féltékeny vagyok...Magamnak sem merem bevallani, de tetszik, nemhogy még szerelmes is legyek belé?!Olvastam itt az ehhez hasonló kérdéseket és igaz,ha már felteszem magamnak a kérdést,akkor tuti,hogy nem vagyok szerelmes??És ha csak nem merem bevallani magamnak??Csak mert eléggé bizonytalan vagyok,ebben meg főleg.(a szívem mondjuk nem dobog olyan hevesen,nincsenek se pillangók).Ti mit éreztek,amikor szerelmesek vagytok??



2015. febr. 6. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom egy tini csajszi vagy, aki fél a szerelemtől. Milyen szerelmesnek lenni? Az igazi szerelmet nem a facebook, a virágok ezrei, a nyálas dumák táplálják.

Egy rendes kapcsolat a BIZALOMra kell épüljön, ha az megvan, nincs jelen a féltékenység. A barátom s köztem több mint 400 km lesz fél évig, nem kevés csaj között lesz nap, mint nap, de abszolút nem vagyok féltékeny, mert bízunk egymásban, s tudjuk, hogy ha megakarnánk csalni egymást, úgyis megtennénk, szóval hülyeségnek tartom a féltékenységet.

Amikor igazán szeret valaki azt érzed a tekintetéből, a mosolyából, a cselekedeteiből. Mindent megtesz azért, hogy megkapjon, és nemcsak az ágyban. A szerelmem több, mint egy évet várt, hogy ágyba vihessen.

Emelett hangsúlyossá válik a KÖLCSÖNÖS TISZTELET. És nemcsak irántam, hanem a szüleim iránt, azok iránt, akik fontosak nekem, stb. És persze nemcsak a személyek iránti tisztelet, hanem szokások, s minden egyéb.

Az igazi szerelmet a TÖRŐDÉS jellemzi. Lehet ha annyira nincs időd, hogy reggelizz, vagy ebédelj, vagy épp leülj, hogy kipihend fáradalmaid, de akkor is van annyi időd, hogy megkérdezd: "Jól aludtál? Minden rendben? Jól vagy?"

Amikor elég a szemébe nézz, s tudod mit gondol, az ölelése jobban gyógyít, mint bármelyik gyógyszer (főleg, hogy orvos a barátom :D), a csókja ízénél semmi se jobb, akkor igen, szerelmes vagyok. :* És elmondhatom, hogy érte bármit megtennék, és lassan már meg is tettem. Az egész életem megváltozott. S szó sincs róla, hogy olyanná váltam, akit ő szeretett volna látni, hanem végre önmagam lettem.

Röviden ilyen szerelmesnek lenni. És nem feltétlenül vagy te is szerelmes, csak annyira megtetszett a fiú, hogy a tudatalattid csak rá tud gondolni, ezért motoszkál benned valami. Próbáld meg, vagy bejön, vagy nem. Nem tudhatod előre... :)

2015. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bizalom,tisztelet,törődés.Értelek.

Foglalkozik velem,ami jól esik,mellesleg udvarias is.Vagyis persze van olyan amikor megtudnám ölni,de kedvelem.

Azt hiszem a törődés pipa, a többi is majd jön magától.

De a pillangók a hasban hülyeség nem??Mármint én csak izgulok, meg "remeg a gyomrom".

2015. febr. 6. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Most már csak az önbizalmaddal van gond. Egy nőt mindig a kisugárzásából, videlkedéséből lehet kiismerni. Ha a társadalom azt látja, hogy te egy magabiztos nő vagy érett gondolkodással, akkor rögtön másképp kezelnek. A pasiknak nem kell olyan csaj, aki esik össze, úgy remeg. (ne vedd sértésnek) Légy határozott, komoly, nevess, légy boldog, de viselkedj felnőttesen. Nyilván iskolás vagy még, s ez még kapóra is jöhet. Tűnj ki valamiben. Vagy egy hobbi, vagy a tanulmányi eredményeiben. Légy egyedi, a srácok hamarabb észre vesznek. Ne tartozz az elbutított csajok társaságában. Olvass utána, hogy milyen egy igazi nő, aki szép, okos, intelligens, és nem az elbutított csajok körébe tartozik. És ez csak egy két jellemző...

Először is el kell fogadd magad olyannak, amilyen vagy. Gondolok itt a külső adottságaidra. Ha valami nem tetszene, akkor változtass rajta. Ha pedig ez kivan pipálva, akkor a belső szépséged mutasd meg. És tutira nyerő lesz. Ha önbizalomhiányban szenvedsz nyugodtan írj rám, segítek. :)

2015. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!