Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emailek titkos attekintese?

Pissedoff kérdése:

Emailek titkos attekintese?

Figyelt kérdés
Nyomozasnal a rendorsegnek/hatosagoknak van joga/lehetosege megtekinteni az e-mailjeimet? Ha kulfoldi email cimet hasznalok akkor is at tudjak nezni az emailjeimet? (Remelem IGEN, de azert kivancsi lennek erre!)
2015. febr. 7. 14:43
 1/3 2xSü ***** válasza:
Lehetősége mindenképpen lehet. A külföldi szolgáltató, ha hivatalos eljárásról van szó, valószínű együtt fog működni a magyar hatósággal, és ki fogja adni az emaileket.
2015. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja!? Maskepp nem tudjak atnezni a komputeremet? A baratnomtol hasznalom az internetet wifi-al. Azt hittem ez konnyebben megy nekik hogy atnezzenek dolgokat, nem csak emailre gondoltam, hanem akarmire ami a komputeremen van.... Az IP utan bele tudnak tekinteni a laptopon levo cuccaimba?
2015. febr. 8. 10:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja meg egy dolgot hadd tisztazzak. Budapesten vagyok, de kulfoldi email cimet hasznalok levelezesre. Nem tudom, hogy az IP cimet innen latjak (a baratnomet ahonnan wifi-ozok), vagy a kulfoldit, ami emailt hasznalok? Ez egy kisse megneheziti a dolgokat nem? Sajnos ilyesmihez nem ertek.
2015. febr. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!