Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért csinálom ezt? Lenne...

Mért csinálom ezt? Lenne valamilyen oka? Másnak is van saját álomvilága? Orvoshoz kéne fordulnom? SOS!

Figyelt kérdés

4.-es koromban kezdödött minden amikor egyedül jártam iskolába gyaloglás közben megteremtettem a saját is "álom világom". Azóta már 7.-es lettem de még mindig ebben a világban töltöm legszívesebben az időmet. A legfontosabb kérdés: Miért? Nem szenvedtem akortájt semmilyen lelki izé-mizétől ,nem hallt meg senkim és fogalmam sincs ,hogy miért kezdődött. Még nem akarok neki véget vetni ,de nem tudom ,hogy egyáltalán kéne-e. De most még mesélek egy kicsit erről a kis cukiságról. Ebben a világban ÉN NEM VAGYOK BENNE és ez fontos ,mert mások is élnek álomvilágban ,de ők magukat is bele képzelik ,de én nem. Nálam tömérdek szereplő van és mindegyikkel valamilyen szinten azonosulni tudok. Ezt az egészet egy sorozatnak kéne elképzelni és mintha én lennék a rendező bárkit beleírhatok és ki is írhatom örökre, én írom az életüket is és mindent ami velük történik. Őszintén szólva nem tudom ,hogy mit tegyek és hogy mit kéne tennem. Vannak akik szerint ez pszihologia betegség és depresszióra utal. Azt még elmondanám ,hogy akármilyen mocsok is játszodik le a fejemben én mindig is életvidám és optimista voltam.


Összegezzünk. Azt szeretném tudni ,hogy orvoshoz kéne-efordulnom? Meg kéne-e szabadulnom ettől a világtól? Az álomvilágom kihatással van-e a személyiségemre? Vannak olyan emberek mint én? Hol tudnék velük találkozni?


Előre is köszönöm a válaszokat :) Ha bárki olyan lenne mint én akkor bátran írjon rám :)

Ui: Nem kötelező az összes kérdésre válaszolni :3



2015. febr. 7. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le őket nagy részletességgel, és írj belőlük egy könyvet. Égi segítséget kapsz a könyv megírásához?
2015. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval ébren vagy, mész az iskolába, és közben elábrándozól? Bővebben is leírhatnád.
2015. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első valóban leírhatnám egy könyvbe ,de annyiszor írtam a történetet újra ,hogy öngyilkosság lenne leírni. Inkább az előző történetek alapján írnék egy teljesen új könyvet :P


Kedves Második valóban nem fejtettem ki kellő képen ,hogy mikor is időzök ebben az álomvilágomban. Általában ha tömegközlekedek ,sétálok és rendszerint lefekvés előtt is :D

2015. febr. 8. 12:17
 4/4 anonim válasza:

Nem kell ettől megijedned,jó fantáziára vall!:D

Egyébként fantáziatevékenység a neve és az elhárító mechanizmusok egyike.

2015. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!