Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megbízható a...

Mit gondoltok, megbízható a bónusz brigád?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Magya a BB igen.Az más kérdés,hogy a velük leszerződött partner/cég az-e. Nekem 100-ból 1-2 negatív tapasztalatom van csupán.
2015. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 baba_girl_16 válasza:
Elég sok jót hallottam róla, ezért decemberben én is rendeltem tőlük, de borzalmas volt. Nem azt küldték ki amit rendeltem és hiányzott is termék. A korrigálás pedig rengeteg időbe telt.
2015. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2015. febr. 16. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, maga a cég megbízható, mert azt csinálja, amire szerződött, DE gyakorlatilag a termékek 99%-t olcsóbban be lehet szerezni bárhol máshol.


Az összes ilyen oldal úgy működik, hogy felkeresik cégek, akik azt mondják, hogy tegyetek már ki egy terméket 900 Ft-ért, ami valójában 1000-be kerül, de mi kiírjuk, hogy 2000-ről lett leértékelve.

2015. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!