Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gaz ha nem szeretem a ragot?

Gaz ha nem szeretem a ragot?

Figyelt kérdés
Megbsoha eletemben nem ragoztam es egyszeruen undorodom tole.Sokan mondjak hogy rago nelkul budos a szad.Ez igaz? Csak mert minden nap mosok fogat es felek hogy budos :/ nem fogok ragozni mert undorodom tole.Szerintetek baj?

2015. febr. 8. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
most is ragoztál
2015. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A lehelet büdésségét több minden okozhatja. Pl. a fogak állapota, bármilyen gyulladásos állapot, a gyomor/belek betegsége, rossz emésztés. Ezt igazán tartósan rágóval sem lehet eltüntetni.

Ha semmi ilyen bajod nincs, akkor az elfogyasztott étel okozhat kellemetlen szagot. Ezt könnyen semlegesítheted rágó helyett napi többszöri fogmosással, tic-tac cukorkával, mentolos vagy bármilyen intenzív aromájú cukorral, és/vagy nem utolsósorban szájvízzel.

Szóval a rágó nyugodtan elhagyható.

2015. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog a ragozás. Vele a mondatok egészen új értelmet nyernek. :)
2015. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2.nak a többi meg értelmetlen szóval grt -.-

erre nem is gondoltam de így megnyugodtam hogy nem gáz :D köszi még1x

(nem gépről voltam úgyhogy aki azért írt hogy azt hiszi kemény annak adok ásót és ássa el magát :) )

2015. febr. 9. 14:21
 5/11 anonim ***** válasza:
"adok ásót" ingyen? akkor küldjed!
2015. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Latom ertesz a beszolasokhoz
2015. febr. 9. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Te meg főleg. Ráadásul agresszív vagy.
2015. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Latom ertesz a beszolasokhoz" ezt kinyomtatom és kiszögezem a falra, végre valaki elismerte eme csodálatos tehetségemet :'-)
2015. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni rendesen akkor minek írsz?Ha meg nem érdekel a kérdés ne nyomj rá...
2015. febr. 12. 15:06
 10/11 anonim ***** válasza:
...Ha nem tudsz írni, minek kérdezel?
2015. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!