Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. Mi csináljak?!

Tetszik egy fiú. Mi csináljak?!

Figyelt kérdés
Nem rég láttam meg..ma is találkoztunk de én annyira gyáva voltam hogy elfutottam..pedig a barátnőim azt mondták hogy mosolyogjak rá de nem merem..túl gyáva vagyok..facebookon is csak annyit írok hogy szia de semmi nem merek írni azt hogy mizu vagy illyes miket már semmi sem jut az eszem be kérlek segítsetek nekem amugy 14 éves vagyok és ö is az!!

2015. febr. 9. 17:51
 1/3 M3ntaCukor válasza:

Fogd meg magad, menj oda hozzá és közöld vele az érzéseid..

vagy csináld azt mint a legtöbb animében. Egy barátnőd elcsalja valahova, te elmész oda, barátnőd elmegy "valami fontos dologért" te pedig elkezdesz vele beszélgetni.

Ha meg nem mered így sem úgy sem megszólítani, magadra vess... Nem lehet csak úgy félredobni valakit még hogyha csak "nem rég láttad". Hajrá!

2015. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előzővel. Figyu. Én is 14L vagyok, ismerem ezt. Gimibe járok ahol a fiúk már 19ek és én hülye pont egy ilyenbe szerettem bele. Néz engem ő is meg minden de nem hinném hogy lenne ebből valami is.. Szóval tedd azt hogy elmondod neki mit érzel, lehet ha nem teszed mostcmeg akkor egy életen át bánni fogok! Írj neki, beszélj vele! Gyerünk! Mondani könnyű tudom de hajráaa! ;)
2015. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ezek jó tanácsok de mi van ha leégetem magam..vagy azt mondja bocs de nem érdekelsz??vagy ilyesmit kérlek még ötletetek hogy hogy mondjam el neki mit érzek vagy hogy hogy legyek a közelében..
2015. febr. 12. 16:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!