Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tera >> Beléptem egy Insta-ba,...

Tera >> Beléptem egy Insta-ba, és amikor kijöttem a dungeonből még ott volt egyetlen egy karakter élete+maanaja. Valószínűleg emiatt nem sikerül belépnem egy LFG-be, vagy Instaba. A lényeg; mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés
Mellékesen ez volt az első ilyen élményem, tehát ezért vagyok ennyire szerencsétlen >-<
2015. febr. 9. 19:50
 1/2 anonim válasza:
ilyenkor ki kell lépni a party-ból az életcsíkod mellett van egy jelvény ha te vagy a főnök vagy egy kristáj szerűség ha csak sima party tag vagy na ezen jobb klikk és "leave party". Ha az insta végén csak simán kilépsz akkor kirak az insta bejáratához, vagy ha insta matching-ben mentél akkor oda rak vissza ahonnan berakott.
2015. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm, elfelejtettem válaszolni^^"
2015. febr. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!