Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet bérelni...

Mennyiért lehet bérelni Görögországban robogót?

Figyelt kérdés

Zakynthos-ra szeretnénk menni és azt tervezzük, hogy robogóval járjuk be a szigetet.

Kb. milyen árban lehet kibérelni őket?



2015. febr. 10. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
15-25 euro között 24 órára. Zakynthoson belül hová mentek (azért kérdezem, mert voltam, tudok esetleg tippeket adni)?
2015. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Agios Sostis-ra megyünk.

2015. febr. 13. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Az pont Laganas mellett van, ahol én voltam. Agios Sostis csendes kis hely, de a mellette lévő Laganasról tudni kell, hogy olyan, mint itthon Siófok, egy mini Ibiza, gyakorlatilag partiváros. Az angol fiatalok járnak oda bulizni, a fő utcája dele van diszkókkal, és nagy a tömeg. Amúgy az egész környéken nagyon kedvesek a görögök, ha bemész egy boltba és veszel egy üdítőt egy eruroért, akkor is úgy bánnak veled, mintha ott hagytál volna egy havi fizetést, szóval a boltokban, az éttermekben mindenhol nagyon jó fejek. Ahová mindenképp menjetek el az a Navagio öböl, az leírhatatlanul gyönyörű. Ezt ha robogóval mentek csak felülről tudjátok megnézni, de úgyis csoda szép, az öbölbe csak úgy lehet bejutni, ha befizettek egy hajó útra, ami oda visz.


A robogózásról még annyit, hogy a görögök állat módon vezetnek, szóval hozzá kell szokni az ottani forgalmi viszonyokhoz -viszont sosem csinálnak balesetet.

2015. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az infót!

Igen Laganas-ról én is olvastam, hogy ilyen bulisabb hely. Minket nem zavar, mindketten huszonévesek vagyunk, úgyhogy bírjuk a nyüzsgést :).

A Navagio-öböl miatt választottam főként ezt az úti célt, képeken láttam és tényleg gyönyörű. Viszont azt olvastam neten, hogy időjárásfüggő, hogy kiköt-e a hajó az öbölben, pedig nagyon szeretném ha fürödni is lehetne ott, nem csak megnézni. Nem tudom mire értik, hogy időjárásfüggő. Július végén megyünk és ha jól tudom ott olyankor abszolút nem jellemző a csapadék meg a vihar.

A kaja árakról tudsz valami tapasztalatot mondani? Önellátáson leszünk és érdekelne, hogy kb. mennyiből jövünk ki egy hétig :).

2015. febr. 13. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az idegenvezetőtök nem intézi a Navagio öblöt valamiért, akkor sincs gond, mert sok kis iroda van az utcán, ahol belehet fizetni erre az útra.


Hát pl olyasmire, hogy kenyér, zöldség, gyümölcs árakra nem emlékszem. De pl egy gyorsétteremben egy gyros tál (se mennyiségre se minőségre nem szabad összehasonlítani az itthonival) az olyan 6euro, de felfordulsz olyan sokat adnak. De pl gyrost csak gyors kajáldásnál szabad enni, mert az éttermekben sz.rul csinálják. éttermekben egy fő fogás max 8-10 euro. Mi kb 150ezret költöttünk egy hét alatt, de ebbe volt egy rakás szuvenir, meg két kirándulás. Én azt mondom, hogy olyan 7-800 eurot vigyetek. Nyilván nem költitek el mind, de ha bármi para van, ami miatt kell a pénz, akkor gáz ha nincs elég, szóval inkább többet vigyetek, mint amennyire szükség lesz. Összeségében az árak picit drágábbak, mint itthon, de tényleg csak kicsit.

2015. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt hallottam mástól is, hogy drágábbak a dolgok, mint itt. Remélem azért sikerül majd jó kajákat kifognunk. Az itteni gyrost szertem, remélem a kinti is be fog jönni valamennyire :). A tengeri herkentyűkkel is ki vagyok békülve, de gondolom azok jóval húzósabbak.


Még arra lennék kíváncsi, hogy kell-e útlevél azok miatt az országok miatt amiken áthaladunk?

5 éve voltam Görögországban és akkor még nyilván kellett.

2015. febr. 15. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Tyűha...kocsival mentek vagy busszal ezek szerint. Mi repülővel voltunk, úgyhogy erre csak azt tudom mondani, hogy a lehetséges országok amiken átmehettek: Szerbia, Albánia, Koszovó, Makedónia, Montenegró -egyik sem EU ország, úgyhogy 99% hogy kell útlevél!
2015. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Busszal megyünk, és az útvonal valahogy így fog kinézni: Szerbia, Koszovó, Makedónia, Görögország.

Azt hallottam, hogy mivel áthaladás, nem kell útlevél. De, hogy ez mindig így van vagy hogy mitől függ azt sajnos nem tudom :(.

2015. febr. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!