Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BME re szeretnék menni, mint...

BME re szeretnék menni, mint gépészmérnök. Sokan azt mondjak, hogy nem lanyoknak való, mert a férfiaknak nagyobb az affinitásuk hozzá. Mások meg, hogy kellenek a lányok az esztétika miatt pl. Na most melyik az igaz? 17/L

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az hülyeség,hogy nagyobb az affinitás.A külső más kérdés,ha csinos vagy könnyebben felvesz egy cég a diplomáddal,de nem a "terepen"fog foglalkoztatni hanem repi célokra,előadásokra,bemutatókra,stb.
2015. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel. Ha tényleg érdekel, akkor nemtől függetlenül meg tudod tanulni. Pláne, hogy biztos könnyen találsz fiút aki szívesen segít. Ilyen fiús karokon örülnek, ha lány ismerősöket szereznek. Én már csak tudom, mert én meg villamosmérnöki karon vagyok, és mindenki tiszteli, segíti azt a kevés lányt. A tanárok közt viszont előfordulhat, hogy van aki úgy gondolja, hogy ez egy fiús kar, és szigorúbb a lányokkal, de más tanárok meg pont ezért meg segítőkészebbek lehetnek. A munkaerő piacon is lehet előny sok helyen, hogy nő az egyik mérnök, de ugyanúgy hátrány is. Lényeg a lényeg... Ha tanulsz szorgalmasan, akkor megszerzed a diplomát, de ehhez tényleg kitartás kell, meg lemondásokkal jár. BME gépészmérnök diploma a legértékesebbek közt van, mérnök hiány van, szóval valahol biztos nagyon szívesen fognak látni. Remélem tudtam segíteni, ha maradt kérdésed nyugodtan írj privátot.
2015. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!