Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen támogatást tudnék...

Milyen támogatást tudnék megigényelni? (többi lent)

Figyelt kérdés

4-en vagyunk 1 háztartásban, 2 gyerek kettő felnőtt.

Én dolgozom, a párom itthon van a kicsi 6 hónapos gyerekkel. A munkahelyemen már igénybe vettem úgynevezett "családi kedvezményt". Az utolsó havi bruttó keresetem 140.000 forint, amiből 113.000 forintot kaptam kézhez. Az un. "családi kedvezmény" nélkül 20.000 forinttal kevesebbet kapnék, mert gyerekenként 10.000 forint támogatást kapok így.

Gyermekvédelmi támogatást 1-2000 forint híján nem kapjuk meg, ami nevetséges úgy gondolom. A párom gyesen van, így csak a nagyobb után kap családi pótlékot és a kicsi után gyest, családi pótlékot. Sajnos bedolgozást sem találunk, amit itthon az anyuka tudna elvégezni.

A nagyobbik fiú 3 éves múlt, a kicsi 6 hónapos.

Előre is köszönöm a segítséget tanácsot!



2015. febr. 11. 14:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!