Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fényezö vagy burkoló legyek?

Hidd kérdése:

Fényezö vagy burkoló legyek?

Figyelt kérdés

#csempe #fuga #Pisztoly festék #dhbf #swatkc
2015. febr. 11. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem láttam még fényező vagy burkoló legyet.

Biosz órára kell ilyesmi, vagy hol hallottad ezt ?

2015. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:) az igen ot a pont

amúgy a szakmára gondoltam

2015. febr. 11. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jók a szakmájukban akkor mind a kettő elég sok pénzt tud keresni. Én burkoló segéd voltam huzamosabb ideig és élveztem.
2015. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Melyik keresettebb?

Könyebb elhelyezkedés miat szeretek parketázni csempézni de csiszolni fényezni sem rossz csak annyi hogy fényezni nagyon drága senkise vagyis nem anyira fényeztetnek burkolni meg csak maszeba lehet? Azt énis mindketöt csak kiprobáltam de ha van cégbe burkoló ami mindig add melót akkor az jó fényezötis szeretem de már csak karosszéria útán van és karosszériás hát az se megy úgy ismeröseim azok meg autoszerelök az mondjuk megy de a karosszéria az csak fusiba áfa mentesen azt fusiba meg amugyis nem tom fényeztetnek még mer akkor jó lenne mer mindig tettszet sokat grefitiztem meg rakzoltam meg van jo irásom elsö szakmámból cukrász jó volt csajok miat imádtam a sulit meg a gyakorlatott életbe megélésre nem ajánlanám és most gondolkozok új szakmán fényezö vagy burkoló fényezöt szeretem mer kell hozá ügyeség meg burkoláshoz is csak nem tom melyik legyen melyik keres többet melyiknek vann mindig álandó fiszes munkája.

2015. febr. 11. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Burkoló.Több a meló.
2015. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz
2015. febr. 11. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!