Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rosszabb, de biztos vagy a...

A rosszabb, de biztos vagy a jó, de bizonytalan?

Figyelt kérdés

Nehéz bekategorizálni a kérdést.

Sürgősen munkát kell(ene) találnom ahhoz, hogy a barátommal, akivel eddig tökéletesen működik a kapcsolatunk és boldogok vagyunk tudjuk folytatni a kapcsolatot. Külföldön él (Magyarországon jöttünk össze, 3 hónapig tudtunk is találkozni, most ment haza, nem akarta egyikünk sem abbahagyni), hozzá szeretnék kimenni, de átmenetileg, amíg nem tudok hozzá költözni (ez valószínűleg 0,5-1 év múlva lehetséges), tudjunk rendszeresen találkozni.

Magyarországon a munka hónapok óta nem akar összejönni.

Az ő országába lett egy lehetőség, de bizonytalan még, leghamarabb nyáron lehetne kezdeni. Magyarban most voltam interjún, pár hétbe kerül, amíg megjön a válasz a cégtől, hogy behívnak-e második körre.

Harmadik variáció: egy harmadik országban kaptam lehetőséget. Ez arra lenne jó, hogy legyen pénzem, hogy rendszeresen ki tudjak a barátomhoz utazni. Tehát ez már biztos.

Persze mellette keresnék lehetőséget a barátom országában folyamatosan - nem állandónak képzelem ezt a helyzetet.

Belevágnátok a biztosba vagy várnátok még, hátha összejön a magyar vagy a barátom országa-beli lehetőség?



2015. febr. 13. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Harmadik variáció: egy harmadik országban kaptam lehetőséget. Ez arra lenne jó, hogy legyen pénzem, hogy rendszeresen ki tudjak a barátomhoz utazni. Tehát ez már biztos.
2015. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!