Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van az osztályunkban egy fiú akit nem tudok egyáltalán megfejteni. 1 éve hogy átjött hozzánk egy másik suliból. Az elején még kedvesnek tűnt meg érdeklődött felölem a mostani haverjának hogy engem hogy hívnak meg stb. Aztán teltek a napok és elég nagy arca lett és én ezt nem bírtam ezért néha oda-oda szólogattam neki és elég sokszor veszekedtünk a végén már a külsömmel is elkezdett piszkálni,csúfolni pedig a barátnőm azt mondta nekem hogy látszik rajta hogy tetszek neki. És nálla egy időbe rögeszmévé vált hogy csúfol meg lecsúnyáz. És amit nem értek az az,hogy oké csúfolt de másnap vagy harmadnap meg már tökk illedelmesen viselkedik velem előre enged stb... Meg van mikor azt mondja hogy jól nézek ki meg hallottam hogy mondja barátnőmnek hogy szép vagyok de lehet rosszul hallottam:) szóval egyszer tök kedves velem máskor meg bunkó és nem értem miért csinálja ezt. Azt is szokta mondanivhogy az arcom nem olyan szép de a seggem az jó:P de ezt igazából nem csak nekem mondja hanem barátnőmnek is.
2015. febr. 13. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!