Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány hétig nem lehet nemi...

Hány hétig nem lehet nemi életet élni az abortusz után?

Figyelt kérdés
És mik még a szabályok?

#abortusz #és utanna levo teendok...
2015. febr. 14. 14:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso kommentelo...igen! Rendes vagy h kivedesz!anyukam elhunyt edesapam elotte hagyta el...nm tarthatom meg mert egy 38negyzetmeteres kis alberletben elek parommal!de johet a komment...nem az en cipomben jar!
2015. febr. 18. 22:48
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Le leszek pontozva, tudom. 38 nm-en még el lehet férni egy babával. Több olyat is ismertem, aki meg tudta oldani, és nem putriztak.
2015. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha sajnos jelenleg 38 nm-es lakásra tellik nekik akkor egy gyereket miből nevelnek fel? persze segély,gyes... abból tisztességesen, úgy,hogy mindent meg tudjon adni a gyerekének ami alapszükséglet nem lehet!.... A legfontosabb ha szeretetben nő fel, tény... de nem elhanyagolható ,hogy mit nem tudsz megadni neki. Egy szülőnek pedig a legfontosabb,hogy a legjobb legyen a gyerekének... És ha ő azt érzi erre nem képes, akkor ne egy ismeretlen törjön felette pálcát aki nem ismeri az életét... Sajnos van az a helyzet amikor nincs sok döntési lehetőséged... ! Nem kívánom senkinek,hogy egy ilyen fájdalmas döntés elé kerüljön, de nincs választási lehetősége..átéltem, tapasztaltam,megszenvedtem .... Az én gyerekem nem nyomorban fog felnőni,és talán a kérdező is így gondolja :)
2015. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!