Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Szívesen meghall...

Lányok, fiúk! Szívesen meghallgatnék más ciki/szomorú/érdekes/romantikus sztorit.1?

Figyelt kérdés

Ugyanis velem nagyon furcsa dolog történt ma Valentin napján! Csak kíváncsi lennék rá, hogy vannak e másnak is ilyen érdekes sztorijai. De szívesen olvasok bármilyen valóban megtörtént szomorú vagy ciki történetről is! ^^ :)


17/L



2015. febr. 14. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább meséld el a tiedet
2015. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát..jó. Majdnem egy éve, 2014 február 12.-én szakítottam a barátommal a szüzességi fogadalmam miatt. Utána pár hónapig még beszélgettünk, de aztán valahogy abbamaradt ez is. Aztán váratlanul most december vége felé felhívott, hogy találkozhatnánk, én belementem. Újra beszélgetni kezdtünk, találkozgatni, de arról egy szó sem esett, hogy esetleg újra összejöhetnénk. Aztán ma, Valentin napján délután eljött hozzám egy virággal, hogy szeret, és velem akar lenni stb... Én természetesen megkérdeztem tőle egy csomó mindent, hogy miért éppen most, miért egy év után, stb... Aztán végül abban maradtunk, hogy jövő héten szerdán elmegyünk valahova, és majd ott megbeszéljük. Én még szeretem, és szerintem adok még egy esélyt ennek a kapcsolatnak. :)


Na hát elmeséltem, de mások sztorijait is várnám. ^^ :) Szeretek ilyeneket olvasni, könyvekben is, de így személyektől is szívesen hallgatom. :) Szóóóóval, várnám még a válaszokat.

2015. febr. 14. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg terhes vagy.
2015. febr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!