Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orvos szakértő? Többi jön lent.

Pissedoff kérdése:

Orvos szakértő? Többi jön lent.

Figyelt kérdés

Olyan orvos szakertő kellene nekem, aki meg tudja allapitani kórházi leletekből a kialakult betegségeket, és azt is, hogy műhiba történt a kezelésekkel

kapcsolatban, és ez a beteg halálához vezetett. Addig amig ezeknek a bizonyitása nincs a kezemben, addig ügyvédhez nem tudok fordulni. Az kellene, hogy átad nekem egy hivatalos bizonyitványt ezeknek a megállapitásáról, és azután "remélhetőleg" már el tudnék valamit indittatni....? Minden más lehetőséget már felmértem, de egy ilyen hivatalos orvosi megállapitás nélkül sajnos nem tudok mit kezdeni... Ha valaki tud ilyenről, (megbizható) akkor közöljétek velem!


2015. febr. 15. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig ezt fordítva kell elkezdeni.
2015. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!