Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » LG G2 D802 vagy Samsung...

Beugro kérdése:

LG G2 D802 vagy Samsung Galaxy S4. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

LG G2 D802-re azt írják nagyon törékeny full műanyag meg a panel hamar betörik meg beépített aksis meg nem bővíthethő a memóriája és 16 giga belső memóval rendelkezik (a szolgáltatónál már nem kapható 32 gigás)


S4-nek pedig bővíthető a memóriája elvileg jobban bírja az ütődést fémközépső kerete van de viszont a Lg G2 erősebb nála


Melyik lenne jó választás?


2015. febr. 16. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
S4
2015. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kistigris99 válasza:
Galaxy S4
2015. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Változott a terv :/ sajnos nincsen S4-ből se a g2-ből a szolgáltatónál és mindenféle képpen onnan szeretném venni nem tudtok valami jó ötletet adni kb legyen az ár a plafon 110 ezer forint mert olyat szeretnék ami tényleg jó gyors meg igazából jó választás lenne csak hát én nem igazán értek hozzá :/
2015. febr. 17. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Az LG egy nagyon jó telefon!! Annyira nem is sok, és megéri! Hidd el! ;)
2015. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de úgy döntöttem Lg g3-am lessz :D sokkal jobban tetszik igaz hogy drágább de olyan csomagba vagyok hogy 0-ft ért elhozhatom és 4990 ft kell fizetnem havona 2 évig :) és ebbeb enne van a 3000ft lebeszélhetőség és még net is :)
2015. febr. 21. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!