Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem, hogy...

Az lenne a kerdesem, hogy felvettek egy munahelyre ahol letagadtam hogy ferjnel vagyok! Egyedulallokat kerestek az allasra es mar nagyon kellett a munka! A papirjaimbol valahogy kiderul hogy hazas vagyok? Illetve lehet valami kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiderülhet. Kirúghatnak, ha jól dolgozolbakkor is, hisz hazudtál. Sőt, még hamis adatokkal töltöttél ki hivatalos papírt amit alá is írtál!
2015. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nálam játszanád ezt, még fel is jelentenélek okirathamisításért. Nem g*ciségből, csak hogy tanulj az esetből.


De az a legkevesebb, hogy azonnali hatállyal kirúgnálak.

2015. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mond azt,hogy csak papíron vagy házas és évek óta külön éltek!


Amúgy jogos lenne a kirúgás!

2015. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg,miből derülne ki,hogy férjnél vagy? Ha a férjed nevét használod,mond,hogy csak megszokásból. Ha pedig le kell írni,hogy hányan laktok a háztartásban tagadd le a férjed!
2015. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Nem vettem fel a ferjem nevet es igazabol nem ertem miert lenne ez olyan nagy dolog hogy nem vallottam be ezzel nem karositottam a ceget meg semmit!Es hol tudjak ezt egyatalan ellenorizni?
2015. febr. 16. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért nagy dolog, mert ha egy dologban hazudsz nekem, a munkáltatódnak, akkor oda a bizalom - hiszen innentől ki tudja még miben hazudtál, illetve fogsz hazudni a későbbiekben.


Nyilván nem viccből kerestek egyedülállót a munkakörre.

2015. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ertem!Ez az egy dologban hazudsz akkor masban is ez szerintem nem egeszen igy van!Regen mar dolgoztam a cegnel es sosem volt semmi problema sem a munkammal sem massal!Kileptem egy masik munka miatt de nem jott ossze sajnos igy vissza kellett mennem!Csak kozben ferjhez mentem es tudom hogy igy nem vettek volna vissza!
2015. febr. 16. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy, hogy TE mit gondolsz.


A véleményemet kérdezted, és én, mint munkáltató elmondtam a saját véleményemet.


Hogy te ezzel mit kezdesz, az már engem nem érint.

2015. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Manapság a kell a munka az eléggé életbe vágó indok, így én átérzem a szükség kényszerét. Én is csatlakoznék ahhoz, hogy ha mégis kiderülne vagy csak sejtenék a férjezettségedet, akkor azt mondanám, hogy már jóideje külön éltek. Arra figyelj, hogy ne igényelj olyan juttatást vagy támogatást, pénzt bármit, ami ahhoz köthető mint feltétel, hogy hányan éltek egy háztartásban. Ez utóbbi esetben nagyon rosszul teszed, ha valótlan adatokat adsz meg. Inkább ne igényelj olyan kedvezményt vagy támogatást sehonnan, ahol nem szeretnéd, ha kiderülne a férjezettséged. Ha csak simán kérdezik (semmi támogatás vagy juttatás nem függ tőle), szard le, írd, hogy külö éltek és ennyi. A kutya nem fogja ellenőrizni... Különbenis, ha mégis, akkor is hivatkozz arra, hogy nem jól olvastad vagy értelmezted a kérdést, ne ismerj be semmit. Az, hogy valakit azért nem vesznek fel, mert férjezett, fel is jelenthetnéd a munkaügyi felügyelőségnél. Kinek lenne nagyobb baja? A munkáltatódnak. Ki beszél itt tisztességről? Neki több veszteni valója van, légy ennek tudatában! A munkaügyi felügyeletnél külön szobába vezetnek be, ott diszkréten feljelenthetsz bárkit, aki vagy a családi állapotod vagy a gyerekeid miatt megkülönböztet téged. A neved elhallgatását írásban kérheted, ott a helyszínen a feljelentésnél, amit nagyon komolyan vesznek!
2015. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

9/9-es vagyok. folyt. köv.:

Az ingyenes próbanap sem létezik, mégis minden ismerősöm arról számol be, hogy főleg a kereskedelemben ingyenes próbanapra hívják be őket!!! Én minden héten a munkaügyi felügyeletnél ülnék és nyomnám fel a munkáltatókat, mert ha a munkavállaló az élete védelme miatt füllent, az akasztani való bűn, de az, hogy a munkáltató hátrányos, jogtalan, törvénytelen megkülönböztetéssel él, az csak egy szokványos törvénytelenség... mindenki így csinálja.. már-már elfogadott, bevett törvénysértés.. A munkavállaló meg kussoljon, örüljön, ha van munkája, ezren állnak mögötte sorban a munkáért!

2015. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!