Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim utálnak....

Az osztálytársaim utálnak. Tudodtok segíteni?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy az egyik osztálytársamnak elküldtem egy dolgot, amit ő félreértett, és hazugsággal vádol...körbemutatta az egész osztályban, és így mindenki hazugnak tart, még a legjobb barátom is...egy éve járok ebbe az osztályba, egy másik suliból jöttem...tud valaki segíteni?

2015. febr. 17. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátod se hisz neked, akkor az nem volt a legjobb barátod. Próbáld kimagyarázni magad, ha ennyire érdekel a véleményük, én egyébként szarnék rájuk, gondoljanak, amit akarnak.
2015. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de nem olyan jó, hogy bemész a suliba, tökre egyedül vagy, senki sincs akivel beszélhetnél és még cikiznek is...
2015. febr. 17. 13:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg hát az se valami jó, hogy ha rámnéznek a lányok elkezdenek vihogni...
2015. febr. 17. 14:16
 4/6 Szandra87 válasza:
Minden csoda 3 napig tart. Majd egy idő után már nem fognak röhögni rajtad,megunják. Vagy téged nem fog már érdekelni,mert unalmas lesz már neked is a téma. Tanulság: ismerd ki a barátaidat,mielőtt barátnak nevezed őket. ,,dolgokat" meg ne küldözgess, inkább,ha már nagyon meg akarod osztani mással,akkor csak beszélj róla,úgy nincs bizonyíték.
2015. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a dolog tegnap kezdődött...most torokgyulladásom van, itthon vagyok egész héten, remélem jövő hét hétfőig elfelejtik...azért köszönöm!
2015. febr. 18. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló az eset :(
2015. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!