Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fényképész vagy fotóriport...

Egy fényképész vagy fotóriporter mennyit keres?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Attólfügg, hogy befutott-e avagy sem. Van olyan fotóriporter, aki vígan megél (azaz gazdag) és van, aki az éhhalál küszöbén tengődik.

Én ilyesmi pályára léptem, de már letettem róla, ott nyalni kell és tumulni, nem nekem való. Különben ha van protekciód akkor milliomos lehetsz, ha nincs, akkor senki maradsz ez erről szól.

2010. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez olyan mint a többi munkahely :S
2010. febr. 13. 09:33
 3/6 anonim válasza:
Shift+J a gyorsbillentyű kód
2010. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mi van a billentyű kóddal ?
2010. márc. 29. 14:00
 5/6 anonim válasza:
0-tól a napi 1.5millióig.
2010. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha kimész külföldre ott lehetsz modellfotós, magazinoknak stb...persze itthon is az ilyenek keresnek többet, de itthon kevesebbet fizetnek. Csak helyezkedni kell. Én beszéltem egy fotóssal és mondta h itthon halott a szakma, de külföldön nagy lehetőségek vannak.
2010. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!