Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meg, vagy miből...

Hogyan tudom meg, vagy miből látszik ha tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú, de nem vagyok biztos abban, hogy én is tetszem neki. Honnan látszik ha egy fiú szerelmes? Külön osztályba járunk, azonban pár hónap késéssel egyidősek is vagyunk :) Én B ő pedi A osztályos. Néha szoktam lejárni az osztályukba, de ritkábban, mert félek, hogy túl feltűnő lesz. Sokat szoktunk beszélni facebookon, de kevesebbet élőbe. Az meg, hogy köszönünk egymásnak édes kevés. A suliban mikor találkozunk mindig integet és mosolyog. De ez jelentheti azt is, hogy csak a barátom. Segítsetek.
2015. febr. 17. 16:13
 1/2 anonim válasza:
Ha integet és mosolyog, akkor bizony bejössz neki.
2015. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem mondja meg.. és letagadja. És a barátnőmnek is tetszik a srác, és ha kiderül, tönkremehet a barátságunk. :/ És valami egyéb jel? Tanács? :)
2015. febr. 17. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!