Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Három napja kaptam új szemüveg...

Három napja kaptam új szemüveget VARILUX lencsével. Abszolút használhatatlan torzít, homályos. Mit tehetek? Visszakérhetem az árát az optikustól mert 85000. -ft-ról van szó. Vagy lehet rajta javítani. Várom válaszotokat, köszönöm.

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Elvileg ingyen cseréli.
2015. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy multifokális lencse használatának megtanulása kb. 1 hónap...szóval türelem és minden megoldódik, mint annyi más Varilux használónak!


Minden nap használni kell folyamatosan és türelmesen, ha minden jól lett elkészítve és beállítva, akkor egyik nap arra ébred majd, hogy nem érti, eddig mi volt vele a problémája...


Ha 1 hónap folyamatos viselés UTÁN is problémás, akkor vissza kell menni az optika üzletbe és tisztázni kell, hol lehet a probléma...a végső megoldás a Varilux Megszokási Garancia.


Ezt a lencsét 50 éve több 100 millió ember viseli, Ön is biztosan elégedett lesz vele!

2015. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!