Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A farming simulator 2013-ba...

Krisztián20011224 kérdése:

A farming simulator 2013-ba hogy tudom a zöld kiöntő kocsikat felvennni, a trágyázó gépet teli tenni, a takrányt hogy tudok szerezni, a tyúkketrecet kinyit és a méheket kinyitni? Kezdő vagyok és azért van ennyi kérdésem.

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 11:52
 1/1 bamboochatheone ***** válasza:
A trágyázógépet ha műtrágyázó akkor az farmodon van egy kék tartály és amellé beállsz és ott feltöltheted. Ha hígtrágyázó akkor vagy a biogázüzemnél vagy ha vannak teheneid akkor ott van egy-egy hatalmas trágyalétároló és akkor ott feltöltheted. Ha pedig szervestrágyaszóró akkor azt a teheneidnél tudod feltölteni egy kanalas rakodóval. Takarmányt neked kell csinálnod egy takarmánykeverő kocsival. Takarmányt silóból, szénából és szalmából tudsz csinálni. A tyúkketrecet nem tudod kinyitni. Ha vannak tyúkjaid akkor csak beugrasz a tyúkudvarra és összeszeded a földön lévő tojásokat. A méheket szintén nem lehet kinyitni de nem is kell mert csak lerakod a méhészetet és termeli magától a pénzt. A zöld kiöntőkocsi alatt pedig nem tudom melyikre gondolsz. Ha megmondod mi a típusa akkor megmondom hogy tudod használni.
2015. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!