Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tiltott le ez a lány?

Miért tiltott le ez a lány?

Figyelt kérdés
A volt általános iskolai osztálytársnőm letiltott a Facebookon minden ok nélkül. A szituáció a következő: Amikor egy suliba jártunk sokat beszélgettünk ,volt pár hosszabb beszélgetésünk Facebookon is. Szoros baráti kapcsolat nem alakult ki közöttünk ,de azért el tudtunk beszélgetni. Fél évvel a ballagás után ráírtam ,hogy: "Szia! Milyen az új suli?" Erre ő ezt az üzenetet nem nézte meg majd letilttot. Miért tilthatott le? 15/F

2015. febr. 21. 00:41
 1/9 anonim válasza:
91%
Lehet véletlenül letiltott,vagy meghalt.
2015. febr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lencsefőzelék ***** válasza:
79%
Szerintem ezt tőle kellene megkérdezned. Mi egyrészt nem ismerjük (sem őt, sem téged), másrészt nem vagyunk gondolatolvasók.
2015. febr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom ,hol megkérdezni. Találkozni nem fogunk és máshol nem tudok írni neki.
2015. febr. 21. 01:19
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Jó, akkor én megmondom: mindig is rühellt téged, csak jópofizott, mikor beszélgettetek, mert tudta, hogy mivel egy suliba jártok, nem tud kiiktatni téged az életéből. Most viszont végre eltűntél, és amikor ismét bepróbálkoztál, nyugodt szívvel tiltott le, mert tudta, hogy soha a büdös életben nem fog többé látni.
2015. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
fogod magad, csinálsz egy kamuprofilt, és azon keresztül kapcsolatba lépsz vele, és kifaggatod..
2015. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ismeretlenkeee :3 válasza:
82%
mert megakar ölni o.O
2015. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld szerintem,h közös ismerőtöket kéred meg, mondja , mi a szitu, de amúgy meg hát mit törődsz vele, valami más felé fordítsd az energiáidat, kár már ezen izélni, hogy úúú most letiltott; nem kár érte, hidd el, találsz jobb barátokat meg beszélgetőtársat, aki pl nem kétszínű, most minek ezen idegelni magad? Amúgy is, ami egy másodperce is volt, az már a múlt és elvileg a jelenben kell ott lenni, őt meg hagyd nyugodtan a hátad mögött és ne rágd magad ezen, annyi értelmes ember van, velük foglalkozzál, az igazi barátaiddal, ha ilyen bunkó volt basszus, még azt se írta le, hogy "bocsi, de nem akarok veled beszélgetni" hát akkor ennyit ér basszus, ez egy nem normális, inkább ne is vegyél róla tudomást, ha ilyen kis tapluci:):) Esetleg csak mosolyogjál rajta; én is mostanában nevettem ki egy nagyon rosszindulatú embert, rájöttem ,hogy ő valójában mennyire röhejes, vicces, nevetséges, szánalmas:D Na jó, figyelj, ezt a kinevetős dolgot nem feltétlenül kell ám kivitelezni, de mondjuk, ha úgy érzed, akkor ne tagadd meg magadtól, ha jól esik egyet mosolyni mondjuk egy ilyen emberen, de elvileg nem kéne, meee tod, h nincsen elvileg rossz meg rossz indulatú ember, csak tudatlan, szóval, hogy ő ilyen volt veled, ez a tudatlanságából fakad. Csak ezért nem feltétlenül lenne illendő meg fer kinevetni, de nemtom, van, h nagyon feldob:D
2015. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
van barátja?:D lehet letiltotta mert féltékeny:) ismerős.. :))
2015. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,hogy van-e neki.
2015. febr. 22. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!