Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki Akarom probálni a tippmixet...

Ki Akarom probálni a tippmixet de még nem fogadtam soha. Hogy játszák? Hogy kell megrakni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 20:00
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Gyakorlatilag annyiból áll, hogy megnézed netem, hogy milyen meccsre szeretnél fogadni (foci,kosár...) és megnézed vagy a neten vagy a Nemzeti Sport-ba, hogy milyen szorzója van az adott meccsnek és minnél kissebb annál esélyesebb. Pl: 1,83

Az adott neccsnek van egy száma azt beírod a szelvénybe és be x eled, hogy hazai, vendég vagy döntetlen.

A szelvény jobb alsó sarkába be x eled, hogy milyen téttel játszasz. Ennyi.

Ha ki akarod számolni, hogy mennyit nyersz akkor ennyit tegyél, hogy amennyivel játszasz pl: 1000*... És az adott meccs szorzója: 1000*1,52 STB.

Remélem segítettem még ha kicsit is összeszederlen voltam. ;)

2015. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Segitettél köszi
2015. febr. 23. 06:09
 3/5 anonim válasza:
[link] Ezzel a programmal egyszerűbb :)
2015. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsi de én is kérdezni akarok.Ha raktam 7 meccsre és 6 bejött akkor mivan?
2015. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha simán szólóban raktad akkor bukta.Ha pedig kombináltban akkor 7/6 vagy 7/5 akkor lehet hogy nyertél.
2015. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!