Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem huz a babetta 207-esem?

Tamás2000112 kérdése:

Nem huz a babetta 207-esem?

Figyelt kérdés
Beindul egy rugásra az inditódob tiszta kapcsoló pofa+inditópofa+ezeknek a rugoja vadi uj de szerintem nem itt van a gond mert nem csuszik az indulás. Amikor reggel elindittom hagyom bemelegedni aztán elindulok vele nem akar huzni max gázon de pár másodpercel utánna huz de nem erösen… szerintem a sibertűnem a második mélyedésben van ja meg van a karbin a hideginditó bekell nyomnom nem teljesen csak félig ott megakad és akkor jobban huz mint ha kiengedem a szivatót teljesen. De ha kiengedem és ugy ráhuzom max gázra alig megy leakar álni. A sibertűn kell álitani? Azon nem nagyon szeretnék álitani de ha kell akkor megteszem. Vagy a kétdarab csavaron álitsak? De csak az indulás nehéz a elindulok pár másodpercig nem huz de elkezd huzni akkor 50 körül megy. A karbi tiszta! Vagy ha állitok a sibertűn akkor a végsebesség változik? Szerintem igen. Vagy irjatok hogy mit tegyek hogy jobban induljon. A szivatót mindig félig benyomom! Vagy ha nem nyomom be akkor sosem indulok el vele

2015. febr. 23. 19:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!