Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Való Világba tényleg lehetet...

A Való Világba tényleg lehetetlen az "utcáról" bekerülni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha nincsenek RTL-es ismerőseim, vagy nem szúrnak ki valahol (mint pl. anno Alekoszt egy lagzin) akkor esélyem sincs? Sok helyen olvastam, hogy csak protekcióval lehet bejutni (lsd. Viki Lilu unokatesója, Iza, Anikó, Szandika RTL-es rendezvényeken hosstes-kedtek, Fannit a munkahelyén kérték fel, hogy menjen el a castingra), de pl. Aurelio, Robin, Attila honnan kerültek be? Ők valóban az "utcáról" jutottak be? Normális válaszokat kérek...tudom tudom agyzsugorító, szenny műsor, de most nem erre vagyok kíváncsi. Köszönöm a válaszokat! :)

2015. febr. 23. 21:32
 1/4 mirabellah válasza:
100%
Kedves kérdező! Szerintem kell valamennyi "hátszél", hogy valaki oda bekerüljön. Pl. tegnap előtt néztem az rtl+-on egy régebbi Balázs show-t és kit látok a nézők között??hát a nagy darab VV Macit :D persze látszik, hogy jóval fiatalabb volt, de akkor is ott volt és szerintem nem csak abban az rtl-es adásban, mert nekem nagyon ismerős valahonnan még mindig, csak nem tudom honnan.Az is érdekes, ha valakit felkérnek, hogy menjen el castingra, akkor valami úton módon bekerül, nekem a Robin is gyanús, persze ő nyeri meg. Csak ennyit akartam! Szép napot!
2015. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! :) Egyébként, ha jól tudom, Maci szerepelt a gyanú árnyékában, vagy valamelyik ehhez hasonló műsorban..talán onnan ismerős. :)
2015. febr. 28. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem lehet csak úgy bekerülni.

Én csak Robint ismerem személyesen, de ő pl statisztált régebben az Éjjel Nappal Budapestben, és később felhívták a VV-sek.

2015. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz haveri körben tett állítása szerint egy le nem adott kvíz-vetélkedőt nyert meg sok pénzzel . Mivel nem került a sorozat leadásra ezért nem fizettek neki és ilyenkor felajánlhatnak szereplést másik műsorban . Erre volt lehetőég és szerződtek . Behívták később a VV válogatásra és szinte biztos volt hogy szerepel a kategóriájában , az ellenfelei látványosan gyatrák voltak . Tehát betesznek tutira ismerőst havert vagy kap rá lehetőséget a bejutásra . Éva a Bár irreálitiben balhézott neki is garantált volt a bejutása .
2017. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!