Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dream Media Budapest, vélemények?

Dream Media Budapest, vélemények?

Figyelt kérdés
Hosztesz munka miatt kértem találkozót,érdekelne is a munka, úgy is,hogy vidékről mennék fel. Valakinek tapasztalat az ügynökségről? Kell fizetni valami?

#Budapest #hostess #dream media
2015. febr. 24. 11:13
 1/2 anonim válasza:
Minket egy bevásárlóközpontban állítottak meg reklám fotózás lehetőségével. Amikor elmentünk a megbeszélt időpontra, egy beszélgetéssel kellett kezdeni, mert ez volt a felkészülés a "castingra". A beszélgetésből csak kb. 1 óra után derült ki, hogy egy 200 000 Ft-os modelltanfolyamot kínálnak. Mivel mi erre nem voltunk nyitottak, gyorsan elbúcsúztak tőlünk, a casting valahogy elmaradt...
2015. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én nem ajánlom őket.Egy igazi modellügynökség nem kér pénzt ha felfedezik a tehetséget.Még regisztrációs pénzt sem.A további pénzt a portfólió jelenti,ami igaz hogy teljes stábbal van,de ennyi pénzért nem születnek igazán jó képek..(szerintem béna,gagyi képek)Ha van már referencia anyagod azt is beviheted,kb bármilyen képet elfogadnak..facebookon követem őket és van hogy rosszabbnál rosszabb képeket raknak fel új modelljeikről,a minőséggel nem törődve.Én is voltam már náluk,mindenkinek mondanak bűbájosat ,szépet jót,hogy mennyire odaillik és hogy mennyit kaszálhat.Nem nagyon törődnek a paramétereiddel,alacsonyakat és ducibbakat egyaránt behívnak..miközben ha igazi modell akarsz lenni ,oda elég nagyok az elvárások.Szerintem csak pénzkidobás..De rád bízom,ajánlom kövesd facebook oldalukat..munkájuk nincs nagyon,eddig több hónap alatt láttam 2-őt ,nemhiszem hogy két munkából eltudnak látni több száz modellt. Ha pedig kapnak valamit azt nagy dobra verik ,hogy lássa az ember..Ha követsz további hivatalos modelloldalakat is ,látni fogod a különbséget.Remélem segíthettem!
2015. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!