Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tiltásai vannak az...

Milyen tiltásai vannak az evangélikus vallásnak?

Figyelt kérdés
Most kezdem el érdeklődni a vallás iránt és kíváncsi vagyok miket tilt. nem tudtam hova írjam,de remélem itt is vannak segítőkész emberek. Szóval olyasmikre gondoltam mint például a muzulmán vallásban is nem ehetnek sertés húst. Az evangélikus vallásnak is vannak "hátulütői" azaz tiltásai?

2015. febr. 24. 15:35
 1/5 anonim válasza:
Gondolom hasonló, mint az osszes többi keresztény egyháznak (bibliába le vannak írva). Am pedíg rossz kategóriába tetted fel a kérdésed, van egy külön vallás topik, ott nagyob valószínűséggel kapsz választ a kérdésedre
2015. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem találtam,na mindegy... konkrétabban esetleg nem tudod?
2015. febr. 24. 17:30
 3/5 anonim válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, nem vagyok vallásos. Tedd fel a kérdést kultúra>vallás kategóriába (lehetőleg a tagmezőt is töltsd ki), ott biztos tudják a választ.
2015. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maryan válasza:
Egyetlen étkezésre vonatkozó szabály van : Apostolok cselekedete: Mert a szent szellem és mi magunk jónak találtuk, hogy semmi további terhet ne rakjunk rátok a következő szükséges dolgokon kívül: 29 tartózkodjatok a bálványoknak áldozott dolgoktól, a vértől, a megfojtott állattól és a paráznaságtól. Ha gondosan megőrzitek magatokat ezektől, jól lesz dolgotok. Legyetek jó egészségben!”
2015. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm segítségeteket!!:)
2015. febr. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!