Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fotó előhívatás. Sooters,...

Fotó előhívatás. Sooters, CEWE, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár száz darab képet előhívattatni digitálisról. Megfizethető, de prémium minőséget szeretnék. Melyik céget válasszam?

2015. febr. 24. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a Cewe-vel csináltattunk már naptárakat, bögréket is, mindig szépen és pontosan dolgoztak. A Sooters-t nem ismerem, illetve még gyerekkoromból ismerős a neve, de már kb 15 éve nem hallottam felőlük.
2015. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ment a zöld kezecske.

Olyanok véleménye is érdekel, akiknek mind a két céggel van tapasztalatuk.

2015. febr. 25. 09:46
 3/5 anonim válasza:
100%
A Sooters-t messziről kerüld el, ha minőségi munkát szeretnél. Én már több mint 1 hónapja várok tőlük egy fotókönyvet, amit nem képesek elfogadható minőségben megcsinálni. Katasztrófa amit művelnek.
2015. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is inkább a CEWE felé hajlok, de azért kíváncsi voltam mások véleményére is.
2015. márc. 7. 05:17
 5/5 anonim válasza:

Fotoplus. Nagyon szép képeket kaptam és mivel volt egy csere problémám is, nagyon gyorsak és segítőkészek voltak abban is.


A Sootersnél voltak lefejezett, illetve kékes foltos képek. Fogalmam sincs hogy mitől, de nem én hibáztam, mert hibátlan képeket küldtem el. Valamit ott ronthattak el. Eleinte nem is zavart, de most újra elővettem őket és eléggé idegesítő.

2016. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!