Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék forgatókönyv...

Segítséget kérnék forgatókönyv és storyboard íráshoz-rajzláshoz (? )

Figyelt kérdés

Mint kezdő kérnék történet írásba segítséget. Hogy ne értsetek félre ilyenekre gondolok, hogy pl.: érdemes szűkíteni a teret (először a táj megmutatása aztán közelíteni a karakterre) de minden kis fortélyra kíváncsi lennék, jöhetnek szakirodalmak, weboldalak de az is tökéletes lenne ha leírnátok néhányat ami eszetekbe jut.

Köszönöm előre is!



2015. febr. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a történettől függ, amit szeretnél elmesélni. Ilyen képzést csinálsz, vagy csak magadtól próbálod?
2015. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hobbiból szeretném csinálni szűk baráti körnek és magamnak.

Viszont nincsenek általános szabályok, hogy szép legyen és gördülékeny? Ha valami ennek függvényében változik akkor a történet típusa fantasy lenne.

2015. febr. 24. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megcsináltam néhány éve egy animációs OKJ-t, nem tanultam tovább ezen a vonalon, de érdekelt.

Volt, aki továbbment egyébként, felvételinél beszámították.


Legyen témád, amit ki akarsz bontani, ez igazából minden sztorinál fontos. Ha érdekel, előkeresem, amiket mi kaptunk, még valahol megvannak.

2015. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ez nagyon érdekelne! (Minden ami van, grafikus tanuló vagyok így az animáció szintén érdekel) Nagyon megköszönném ha lefotóznád vagy leírnád nekem.
2015. febr. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!