Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Fellángolás?...

KisCsibe13 kérdése:

Mi lehet ez? Fellángolás? Esetleg valami áll a hátterében? Vagy csak egy "feltűnési viszketegség"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja tart ez a dolog, amit most le fogok írni bővebben. Az egész úgy kezdődött, hogy elkezdtem kedvelni a vodkát. Nem olyan értelemben, mint ahogy hangzik mert én az életben nem ittam még alkoholt és úgy érzem nem is fogok egy jó darabig. Ez a "vodka-szeretet" arról szólt, hogy szerettem emlegetni a vodkát, és ahogy valaki megemlítette, vagy esetleg megláttam valahol, rögtön felkaptam a fejem és majdnem hogy zavarban voltam azért, mert valaki megemlíttete a vodkát. Majd később rájöttem, hogy ebben az imádatban (vagy minek is nevezzem) nem a vodka játszik közre, hanem az hogy betegesen oda vagyok az oroszokért. Talán azért, mert felnézek rájuk, mert szerintem nagyon jófejek. és ismerek egy orosz énekest (aki férfi) és nagyon nagyon oda lettem érte. Majdnem hogy szerelmes vagyok belé, és mivel van barátom (akivel sajnos távkapcsolatban élek, mivel ő amerikában él)ezért félek, hogy rámegy majd a kapcsolatunk erre az apró plátói szerelemre, mivel félek, hogy meg fogom unni a barátom a távkapcsolatban, de én ezt nagyon nem akarom. igaz, nem igazán az a megfogalmazás jött ki, amit eredetileg terveztem, de már ezen is régóta töröm a fejem.

2015. febr. 25. 21:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!