Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem ír vissza?...

Lányok! Miért nem ír vissza? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy lány osztálytársammal beszélgettem ma Facebook-on. Tegnap is beszéltünk pár órát, de akkor nem volt semmi gond. Ma viszont egyszer csak nem írt vissza. Ez nem lenne furcsa, nem vette észre oké. Írtam még egy üzenetet, és akkor már kiírta, hogy látta. De még akkor sem írt vissza percekig. Írtam megint, látta, semmi válasz. Utána megkérdeztem, hogy 'vissza se írsz?:(' de semmi. Vártam még 20 percet, aztán elköszöntem. De vissza se köszönt.


Jóban vagyunk, tegnap is, meg ma is órákat beszélgettünk (igaz még csak ősz óta ismerem), úgyhogy nem értem miért.

Szóval szerintetek mi lehet az oka, hogy nem írt?



2015. febr. 25. 23:34
 1/7 A kérdező kommentje:
15/F
2015. febr. 25. 23:41
 2/7 anonim válasza:
Mit irtál neki? Lehet hogy túl idegesítő vagy. De amúgy én is ezt csinálom azokkal a fiúkkal akik nem tetszenek vagy nincs kedvem beszélni velük. 15/L . Ő nem véletlenűl nem írt vissza, de a legjobb dolog ha követed a példáját. Várd meg míg rád ír, ne küldj smilet, légy egy kicsit bunko de kedves is, és ne írj vissza neki. Ha továbbra sem ír vissza akkor nem tetszel neki de ha rád ír akkor kedvel de nem tudhatod hogy van e esélyed, ezért tedd féltékennyé! Mutasd meg neki hogy milyen kedves vagy más lányokkal de vele nem beszélsz sokat. Tégy úgy mintha téged nem érdekelne es mintba neked nem tetszene. Beszelgess mas lanyokkal de csak azert hogy féltékenny legyen!!! Ha ezt meg teszed még a lábát is szét teszi
2015. febr. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Úúú és amiért élnek halnak a csajok, az az hogy ha egy fiú több oldalát megmutatja. Így értem...

Légy bunko egy nap aztán légy kedves

Aztán ne beszélj vele pár napig

Aztán légy vele megint bunko

Aztán irj rá facen

Es legy vele kedves.

De mutasd ki hogy a suliba nem érdekel, de távolról nézd.

Aztan igy játszadozz vele amig el nem éred hogy meg kedveljen

2015. febr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2xSü ***** válasza:

Mondjuk pár lehetséges ok:

- Ugyan a gépén nyitva volt a Facebook, csak éppen ő nem ült előtte.

- Vagy ugyan a gép előtt ült, de el volt foglalva mással, mondjuk filmet nézett, stb… (És mondjuk a böngésző lekicsinyítve ült a tálcán…)

- Mással volt fontos megbeszélnivalója, így nem állt módjában válaszolni.

- Nem volt kedve válaszolni.

- Valaki volt nála, Mondjuk nézegették a Facebookot valami viccesre vadászva, és csak zavartál.


Akárhogy is, hamarosan kiderül.

2015. febr. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 2xSü ***** válasza:
58%

> légy egy kicsit bunko de kedves is

> tedd féltékennyé


Szóval legyél kétszínű? Legyél irracionális? Cselekedj egészen máshogy, mint ahogy szeretnél? Cselekedj úgy, mint egy skizofrén? Nekem ezek nem tűnnek férfi erénynek. Egy férfi legyen egyenes, határozott, stabil, megbízható. Ez a bunkó is vagyok, kedves is vagyok hozzáállás pont ennek az ellenkezőjét bizonyítja, hogy te egy kiszámíthatatlan, megbízhatatlan, instabil, vagy éppen határozatlan, tesze-tosza fiú vagy. Persze a határozottság nem jelenti azt, hogy ajtóstól kell a házba lépni. Türelmesnek, kitartónak is kell lenni, sőt alkalmasint kell az a pont, mikor hátralépsz, vagy végérvényesen visszavonulsz.


> Ha ezt meg teszed még a lábát is szét teszi


Lehet, csak éppen nem lesz benne köszönet. Lehet, hogy egy alkalmi szex összejön belőle, de normális, értékekre épülő párkapcsolat nem, illetve általában nem szokott jó vége lenni egy ilyen kapcsolatnak.


> Aztan igy játszadozz vele amig el nem éred hogy meg kedveljen


Ha valaki ettől kedvel meg, az pszichológiai eset. Akkor inkább jobb, ha nem kedvel meg, és jobb, ha messziről elkerülöd.

2015. febr. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
az 5-ös válaszért kár volt,szükségtelen szételemezni 15 évesek baráti kapcsolatait.nyilván sok volt belőled kérdező,túl nyomulósnak tűntél a folytonos irkálásoddal vagy zavartad/untattad a csajt.pihentesd a dolgot,mást nemigen tehetsz.
2015. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, nem írtam le, hogy nem akarok összejönni vele. Meg nem is tértem ki igazán a részletekre, de azért köszönöm mindenkinek. Végül megoldódott a dolog.

2015. febr. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!