Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki fog így egy kardot jó ég?

Ki fog így egy kardot jó ég?

Figyelt kérdés

[link]


Most komolyan, ezeknek az embereknek olyan nehéz lenne megtanulni rendes kardforgatást? Nem tudom mi lehet ez, de gyanítom hogy Józsibácsi a hagyományőrző látott néhány youtube videót, és úgy gondolta már készen áll átadni a tudását. Fel sem tudom sorolni mennyi hiba van ebben. Ez valami vicc?


2015. febr. 26. 11:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Tovább néztem, azért hogy a táborban betárazott fegyverrel vagy ha nincs készültség letörnék a kezed egy katonaságban. Nem szeretem azokat az embereket, akik játsszák a katonásdit :/
2015. febr. 26. 11:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, sok agyalágyult van, aki katonásdit játszik. De ha élesben, háborúban kellene lenniük, mind bebújna egy egérlyukba.
2015. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek militarista barmok, se vívni, se lő nem tudnak. Azokat a botokkal hadonászó ökröket, két másodperc alatt fejbe lehetne szúrni, nevetséges amit csinálnak, de sajnos komolyan veszik magukat, és ez a baj ezzel az egésszel.
2015. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!