Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek el kezdjek dobolni?

Szerintetek el kezdjek dobolni?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok és már régi álmom hogy megtanuljak dobolni,viszont ahhoz hogy elkezdhessem kellene járnom szolfézsra is és pici gyerekekkel kellenne együtt lennem az gáz lenne?Meg a másik hogy a nevelő apám intézné el nekem viszont ezt apukám nem endedi szerintetek el kezdjek tanulni a tudta nélkül?

2015. febr. 26. 18:58
 1/1 anonim válasza:

Képzeld el ahhoz kell egy kis zenei hallás ami gondolom megvan na már csak egy dob cucc kell és tanulhatsz is magadtól vagy az internetről. Pl a nagy bátjám 2 hangszeren játszik és ezt magátol tanulta meg. Am én is így vagyok vele tényleg égő lenne a picikkel együtt járni. Csak nekem nincs pénzem dobcuccra. Am én csak dorombozok az olcsó hangszer. Faterral meg ne törődj am most miért rosdz neki hogy a gyereke megtanuljátszani egy hangszeren.

14/f

2015. márc. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!