Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hírességgel találkoztat...

Milyen hírességgel találkoztatok? És hol?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat!
2010. febr. 13. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

magammal a tükörben

egyébként rengeteggel már:) koncerteken

2010. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Robert Pattinsonnal.
2010. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
KozsóvalxD majdnem elütött az autójával..-.-" xD
2010. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ki az a robert patisszon?
2010. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

16:45 komolyan??xD

amm kszi a válaszokat!!

2010. febr. 13. 17:06
 6/17 anonim ***** válasza:
igen, komolyan
2010. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tóth Vera, Tóth Gabi, Ibolya, Pataki Attila, Ganxta Zoli, Fenyő Miklós, Gjoni, Csonka Pici, Pitti Katalin, Demjén Ferenc, Bikini frontembere, Szandi, Bódi Guszti, Katinka, Győző, azaz Romantic, Kispál és a Borz, Omega, Dolly Roll, Judy,Kerozin, Zoltán Erika, Márk,Rúzsa Magdi, SP, Zalatnai Saci, Ossián együttes, Zorán, Nagy Feró, Zséda, Aradszky László, Koós János, Bochkor Gábor, és társa Boros Lajos, Komár László, Balázs+Korda, Emilió, Fresh Andi, Huligans, Ákos, Inti (TNT), Dina, Sckuter, 100 folk C, Lagzi Lajcsi, Saragoza Band, Dévényi Tibor, Neoton együttes, Neotonsz, Kaszás Géza, Cserháti Zsuzsa, Király Viktor, Bajor Imre, Vágó István, Renátó, Miló, A Nagy Ő (anno)Noszály Sándor, Dévai Nagy Kamilla, Bródy János, Kefír, Halász Judit, Eperjesi Károly, Udvaros Dorottya, Eszenyi Enikő,Magna Cum Lade,Mary Zsuzsi, Szűcs Judit,több nem jut eszembe, pedig voltak még. A felsoroltakkal interjúkat készítettem különböző rendezvényeken.
2010. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17:10 -es válaszoló. te válaszoljál más helyett.!:@ amúgy Igen,a tarka fesztiválon.xD még neki állt feljebb:D
2010. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. febr. 13. 17:14
 10/17 anonim ***** válasza:

én írtam h találkoztam Robert Pattinsonnal.. -.-

és adott autogramot

2010. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!