Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy Fm...

Mennyibe kerülne egy Fm frekvencia amit fognak budapesten? életem a rádiózás több sikeres online rádióm is volt és ezt szeretném Fmre vinni

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A pénz csak sokadlagos szempont. Pályázni kell a frekvenciára, ha egyáltalán van szabad. Olyan szinten bonyolult a pályáztatás, hogy 400 oldal is lehet egy pályázati anyag. EZ nem olyan, hogy bemész és megveszed. Az online rádió pedig nem rádió. Az legfeljebb játék. Mondom ezt azért, mert dolgoztam rendes FM rádiónál. Ég és föld a különbség.
2015. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kicsit off, De mégiscsak ide tartozik. Te hogy kezdtél bele az onlineba? Szeretnék belekóstolni, és sokan ajánlják, hogy ilyesmivel kéne foglalkoznom, még csak hobbiként szeretném, de nem akarok jogokat se sérteni, és fizetni sem(hisz nincs bevételem, akkor miből fizessek?). Ha pl megvett a CD és úgy játszom le?
2017. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jofogason kerestem munkat :D es akkor lattam, hogy egy friss radiohoz keres vezetot egy faszi. Media sulis vagyok es gondoltam miert ne :D. Jelentkeztem, enyem lett a melo :D es en vezettem a radio dolgait, a fonok meg fizetett mindent kiveve jogokat :D. Sztarvendegeket fizetett es termeszetesen volt reklam is boven, amibol jott bevetel :D. A hallgatok szama olyan 16-17ezer kozott volt es 3 geprol mukodott a rendster:D szoval magas szintunek mondanam a radiot. Azota mar nem csinalom, viszont ha belekezdesz radiozni es siker egy szintet elerni szivesen dolgoznek veled :) van tapasztalatom az iranyitasban (termeszetesen NEM penzert :D) Erdemes lenne a MAHASZnak irnod, vagy hivd fel oket hogy ilyen esetben mi a teendo, mert nem hiszem, hogy kellene hatalmas jogdijjat fizetni egy kezdo online radioban. A stream berlest nagyon egyszeru es nagyon olcso is es egy sajat weboldalt is megtudsz hozza ugy csinalni, hogy egy ingyen weboldalt keszitesz ( webnode azt hiszem a neve annak amit hasznaltunk) es veszel domain evi 15ezer ert vagyis van evi 15ert egy profi weboldalad ahol reklamozni is tudsz ami bevetel :D. Kezdeshez a minimum egy 15-18ezer koruli mikrofon. Max egy 30bol eltudod kezdeni :D de viszont nagyon fontos a reklam es hogy legyenek jo otleteid. Csinalj mar most egy facebook oldalt a radiodnak :D kezdj lajkokat gyujteni :D hirdesd magad, hogy hamarosan indul a radio, legyen pl 15 extra dolog amibol hetente 1 extrat elarulsz :D es ezzel mar tobb kovetod lesz :D mert kivancsiak lesznek, rakj ki vicces kepeket,posztokat mint a radio face :D es ha ugyes vagy kb nyarra mar mehet a radio es meglesz a hallgatosag. Ha hires ember kell, akkor ott van Biro Ica :D o ingyen vallalja az interjut :D es erdemes meg olyan embereket felkeresni akik kicsit hiresebbek es szivesen adnak interjut :D. legyen jo musor otleted es a legfontosabb, hogy 0-24ben legyen adas :D amit elore vagott anyaggal megtudsz csinalni :D keress feltorekvo rezidens djket akik csinalnak heti szinten mixeket :D En ezeket csinaltam :D es eros 2 honap alatt meglett az 250p+hallgato :D es boven volt bevetel a reklamokbol :). Zenei jogok nelkul mukodtunk eros 3 evig :D szerintem nem lehet olyan bonyolult a dolog. kerdezz utana :D es barmiben segitseg kell irj nyugodtan! :)
2017. jan. 16. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!