Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a "kibiztosítás" ellentéte?...

Mi a "kibiztosítás" ellentéte? Mármint a fegyvernél.

Figyelt kérdés
Ugye azután tudunk lőni egy fegyverrel miután kibiztosítottuk. Viszont mondjuk már nem akarunk vele lőni, mert tökmindegy. Ekkor ugye élesen nem nagyon kéne pakolászni. És ez után mi van? Mármint a kibiztosított fegyvert hogy lehet "életlenné" (vagy nem tudom) tenni? Értitek, ahhoz hogy ne legyen éles. Tudom, nagyon hülyén fogalmaztam meg, de aki ért a fegyverekhez az úgyis tudni fogja. :) Szóval ezt hogy mondják?

2015. febr. 28. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha leveszed a képzőt, akkor eljutsz a keresett szóhoz.


Biztosít.

2015. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elég hülyén hangzik. Először a "bebiztosít" jutott eszembe, csak az hülyeség. Nem nagyon hallottam, hogy "biztosít"-ják a fegyvert.
2015. febr. 28. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztosítani kell a fegyvert, vagy ki biztosítani.

A biztosító szerkezetet, biztosító állásba lehet rakni és kibiztosító helyzetbe is,attól függ, hogy mi a cél , mit szeretnénk elérni.

2015. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

pedig jól írták ha hülyén hangzik ha nem


[link]

2015. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm! :) Ment a pacsi mindenkinek.
2015. febr. 28. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Öregem... Hülyén hangzik, tehát nem ezt a szót kerestem. :D De azért csak sikerült elfogadni, miután valaki szakirodalmat linkelt.

Üdv.: #1

2015. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!