Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűrűk ura/Hobbit/A Szilmarilo...

Gyűrűk ura/Hobbit/A Szilmarilok/A Gyűrű Keresése?

Figyelt kérdés
Üdv!Szóval arra gondoltam lehetne ez alatt a kérdés alatt egy Gyűrűk ura/Hobbit/A Szilmarilok/A Gyűrű Keresése beszélgetést tartani,mindenki feltehetné ami neki nem derült ki a könyvekből,engem elsősorban a két kék istar érdekelne:Kék Alatar és Kék Pallando,hogy ők miután megérkeztek Középföldére hova mentek,miket csináltak,hátha valaki olvasott valamit,ami elkerülte a figyelmemet :) persze jöhet bármilyen másik kérdés ha tudom én is megválaszolom majd.

2015. febr. 28. 22:52
 1/7 anonim válasza:
Mikor jon ki dvd-n a Hobbit Az ot sereg csataja? :P
2015. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várhatóan 2015. május 10-én jelenik majd meg. De nem hiszem hogy ilyen kérdésekre gondolt a "kérdező".
2015. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a beszélgetős oldalt jó ötletnek tartom! ☺

Nektek ki szimpatikusabb, Frodó vagy Samu? Miért?

2015. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Samu. Mert a Gyűrűk urában ha ő nincs Frodó soha nem jut el a Végzet hegyéig és sosem dobja be a gyűrűt. Elég szerencsétlennek tartottam Frodót, de ettől még őt is szeretem mint minden fontosabb szereplőt! (kivéve Szauront és Szarumánt) :)
2015. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy Samu a szimpatikusabb de csak ha muszáj választani,nekem a könyvben és a filmben is mindkettő karakter elég irreálisnak és unszimpatikusnak tűnt.
2015. márc. 4. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Samut kedvelem jobban. Viszont őt nagyon, szeretnék egyet magamnak.

(én tettem fel a Frodó-Samu kérdést)

2015. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Másik kérdés:Megbocsáthatóak-e a Feanor fiak tettei,amiket a Szilmarilokért elkövettek?Magyarázható-e azzal,hogy az esküjük kötelezte őket?
2015. márc. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!