Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előállítottak de nem követtem...

Előállítottak de nem követtem el a vádat, mit tehetek? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdéssel fordulnék önökhöz, hogy személyi szabadság megsértése miatt ma előállítottak, de ez nem valós dolog, nem történt meg (veszekedés közben azt mondtam hogy mondja el ami történt és utána mehet ahová akar, mindezt az ajtóban állva kb. 5perc időtartamig, de ő azt mondta ,hogy amíg a telefonja nálam van nem hagyja el a szobát ) rendőrök jöttek és bilincsben elvittek ,előállítottak, azt mondták hogy nem valószínű hogy lesz folytatása a dolognak mert minden jel arra utal, hogy valóban nem történt meg ez az eset, vagyis nem olyan formában ahogy azt állította a "sértett". Tehát ezeket tudva lehetőségem van fellépni ezzel a személlyel szemben rágalmazásra vagy becsületsértésre hivatkozva? esetleg feljelentést tenni? vagy milyen lehetőségem van megvédeni magam?

2015. febr. 28. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
fordulj ugyvedhez.
2015. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
milyen esélyem lehet ? vagy milyen címszó alatt léphetek fel jogi úton ellene?
2015. febr. 28. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!