Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ritka béna vagyok angolból. A...

Ritka béna vagyok angolból. A szöveg helyes (tartalmilag és nyelvtanilag) vagy totál hülyeséget írtam?! :'D

Figyelt kérdés
Your music is the music that changed my life. When i see that: Lif concert in Budapest, i was really happy, i couldn't wait for this. When I hear your Music, I found myself. You are the best! I can't wait to see you soon in Budapest, and I hope I could give you a bigbigbig hug! And say thanks for everything?

2015. febr. 28. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Your music changed my life. When I saw Lif concert will be in Budapest I was really happy. I can't wait for this! When I heard your music I just found myself! You are the best! I can't wait to see you in Budapest and I hope I could give you a bigbigbig hug and I can say thanks for everything.


(azt utolsó kérdéssel nem igazán tudtam, hogy mit akartál volna kifejezni. Egyébként nem fogalmaztál olyan rosszul, rengetegen vannak érettségizők is, akik még ennyire se tudnak. Lehet, hogy az én szövegemben is maradt hiba, én se vagyok zseni.)

2015. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj, amit meg akartam jegyezni, hogy az angolok nem úgy használják a vesszőket, mint mi, magyarok.
2015. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem maga a szöveg nem rossz de én a helyedben újra írnám.nem tudom,hogy ezt mire írtad,de szerintem próbálj új szavakat használni,mert ez így olyan mint ha egy 8 éves írta volna.írd le h mit szeretsz abban az előadóban/együttesben amit írtál.írd le szerintem,hogy ha meghallod valamelyik zenéjét/zenéjüket akkor mondjuk egyből elkezded énekelni,jobb kedved lesz,valamilyen jó emléhez kötöd a dalt....
2015. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!