Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a külömbség a Kuroshitsuji...

Mi a külömbség a Kuroshitsuji Anime és Manga között?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
*különbség
2015. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Georgyius, engem is zavarni szoktak a helyesírási hibák, de ha már kijavítod, igazán válaszolhatnál a kérdésre is...


Szóval: elég sok minden :D Magyarul nagyjából csak a karakterek ugyan azok (de még ők sem feltétlenül, sőt jellemben is van egy kis különbség)

A kettő az első rész után szinte teljesen más irányba halad, nem is nagyon lehet összehasonlítani a kettőt.

Őszintén szólva nekem az anime nem nagyon tetszett, de a manga az egyik örök kedvencemmé vált, van is itthon egy kötetem angolul :)

Oh, és a manga még mindig tart, havonta jelenik meg új rész, szóval még nem tudni mi lesz a vége :D

Én csak ajánlani tudom, hogy olvasd el, ha az anime tetszett, ebben sem fogsz csalódni, sőt...!

2015. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de mit értesz az alatt, hogy teljesen más felé halad? Az alapok ugyan azok , csak.... (mi?)
2015. márc. 2. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, például az egész Ash-es (azt hiszem az volt a neve) dolog meg sem történt, a Soma & Agni-s részekben is sokat változtattak. De könnyen mondhatjuk, hogy az első rész kivételével egyáltalán nem ugyan az.

A 2. évad pedig teljes mértékben anime - original, szóval Alois-ék nem is léteznek a mangában.

Na, a mangában például van a cirkuszos rész, amiből nemrég csináltak egy "ova"-t, bár én még nem láttam végig. Annak azt hiszem Book of Circus a neve.

Van egy gyilkosságos-nyomozós rész, amiből elvileg szintén csinálnak majd egy ova-t Book of Murder néven.

Lássuk csak, van a Campania rész (egy hajón játszódik, "zombikkal", eléggé Titanic feeling :D)

Van az iskolás rész (egyik kedvencem ^^)

És van még ami jelenleg fut, a "boszorkányos-vérfarkasos" rész.

Na meg a mangából sokkal több minden derül ki Ciel múltjáról is.

2015. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, nem vagyok egy mangás, vagyis egyszerűennem tudokmangát olvasni.:D De lehet erre ráveszem magam...Fent van neten, vagy ezt valahol bekell szerezni?:)
2015. márc. 3. 07:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Óh, én nagyon mangás vagyok, szeretek olvasni, na meg imádok ilyeneket rajzolni :D (van is jópár befejezetlen sajátom)

Én neten olvastam, manga here-n, mangareaderen meg még egy csomó hasonló oldalon fent van angolul.

AnimeAddicts-on fent van egy darabig magyarul is, folyamatosan raknak fel új fejezeteket.

2015. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!