Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki rendelt már az EMAG-tól és...

Csimuta kérdése:

Ki rendelt már az EMAG-tól és mennyire van megelégedve vele?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Most rendeltem először, rossz csomagot hoztak ki, eleve 4 nap volt a szállítás, ami máshol max. 48 óra, de most egy újabb hetet kell várnom rá, míg kicserélik. Valószínűleg soha többet nem rendelek tőlük. Ha egy megbízható szállítóval, akivel nincs gondom tizedik alkalommal előfordul egy ilyen, természetesen elnézem. De ha kapásból az első csomagot elcseszik, az ügyfélszolgálaton unott hangon oktatnak ki a további teendőimmel kapcsolatban, akkor ne várják, hogy legközelebb is 20+ ezret hagyok náluk...
2015. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Gyorsan kihozzák, aztán mondj el egy-két "mi atyánkot", hogy ne kelljen visszaküldeni, mert akkor indul meg az igazi "Canossa-járásod"!

Ha értél mocskot, vetítést, nemtörődömséget, cinizmus ügyfélkezelést, akkor az az. Ráadásul futhatsz nyugodtan a felettes szervekhez, leszarnak, mivel idegen bejegyzésű a cég! Sajnos mi ezt éljük át idestova 1 hónapja! És még ki tudja, hol a vég!

2015. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez egy mocskos büdos szar Román cég az egész.Én is porul jártam hogy rohadnának meg.Semmit nem szabad tőlük rendelni
2015. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én rendeltem tőlük egy bluetooth-os fejhallgatót, ami egy nagy rakás szar. Persze megírtam a véleményemet a termék alá (civilizáltan,hogy mi az ami nem tetszett). Na persze a negatív kritika nem tetszett nekik.Kitörölték a commmentemet....
2015. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!