Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érkeznek meg az...

Miért nem érkeznek meg az ebayről rendelt termékek?

Figyelt kérdés
Két ruházati termék sem érkezett meg az utóbbi pár hónapban ebayről. ( A második éppen az első helyett lett volna ) Miért van ez? Lehet-e tenni valamit? Egyáltalán érdemes-e még rendelni?

2015. febr. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kaptál hozzá tracking numbert? Mert nem árt úgy rendelni, hogy tudd is hol a cucc.
2015. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nem érkezik meg, írsz az eladónak h nem kaptad vissza, és vissza kell fizetni az árát. Ezt ott tudod megtenni, hogy a "leave feedback" gomb alatt kis betűvel egy "More action" legörgethető menüt találsz, és ott a "I didn't recive it"-ra mész, leírod angolul h nem kaptad meg és szeretnéd visszakapni a pénzed. A paypalonon nyomon tudod követni, ha visszatérítést kaptál. Ha nem válaszol az eladó vagy nem fizeti vissz, pár nem után lesz egy olyan opció a terméknél h "take action" vagy vmi ilyesmi, itt már az e-baynek írsz, és ők visszafizetik az árát. Így nincs gond a szám nélküli termékekkel sem. Elég kemény ilyen szempontból a szabályzata az e-baynek. Egyébként nekem is volt már cuccom ami nem érkezett meg, és én el tudom képzelni, hogy a nemzetközi postán a dolgozók kis csomagokat (szám nélkülieket) csak úgy kiemelnek és megtartanak, mert az senkinek nem tűnik fel.
2015. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:(
2015. febr. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!