Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy tetoválást szeretnék majd...

Egy tetoválást szeretnék majd a combomra csináltatni egy párduct csak nem tudom el dönteni, hogy hogy nézne ki jobban a feje ha ordítana vagy úgy alapjáraton lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 07:50
 1/3 anonim válasza:
ez az a tipikus dolog amit ha megcsináltatsz bánni fogod. ha másoktól kérdezed hogy nézne ki jól akkor te sem tudod. ergo nem leehtsz benne biztos hogy olyan dolgot csináltatsz magadra amit életed végéig tudsz viselni büszkén. te találd ki és azt csináltasd meg.
2015. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úgy lenne a legjobb hogyha üvöltene, és közben eresre dagadna a lőcse. Mehetne egyesen a homlokodra egy tetkó azzal a felirattal: hogy G_ecibuta vagyok
2015. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A párduc nekem pont egy olyan állat ami szerintem jobban mutat ha nem ordít, főleg, hogy a titokzatosságot jelképezi.

Neked kell érezned, hogy hogyan tetszene jobban, a helyedben inkább megálmodnám minthogy egy gyakorikérdések oldalon kérj véleményt egy olyan dologról ami életed végéig (és tovább!:D) rajtad lesz. :)

2015. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!