Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használtok nylonzacskót a...

Használtok nylonzacskót a szemetesbe?

Figyelt kérdés
Én megszállott zacskózó vagyok. A lányom örökké szid, mert szerinte a zacskó 10 év alatt sem bomlik le, és szennyezem a környezetet. Panelban lakom, egy ideig nagyon sok csótányt találtak a házban. Undorodom ezektől a nemkívánatos lakóktól, ezért nem dobálom a háztartási szemetet csak úgy a konténerbe.
2010. febr. 14. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,mi használunk->>de van lebomlós is..csak az drágább
2010. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is zacskózunk.Azért van,hogy a kukába nem csak teljesen szilárd dolgokat dobunk,így a zacskó segítségével nem kell naponta mosni a kukát,de azért 2 hetente 1x kimosom.
2010. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
én is panelben lakom, használok zacskót a kukába, de csak olyan szemetet dobok bele, amit nem tudok szelektív kukába dobni. A többit (papír, műanyag, üveg, fém) külön tárolom, és újrahasznosító szigetekre viszem. Így talán megengedhető az az egy zacskó a normál kukában:-)
2010. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de én is csak olyan hulladákot dobok bele, amit nem tudnak újrahasznosítani.
2010. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Használok, osanosat meg korásat.
2010. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!