Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Potter fanok! Lécci...

Harry Potter fanok! Lécci mondjatok olyan HP-s oldalakat, ami nem angolul van, és lehet vele olyat játszani, hogy elmész a Roxfortba, Roxmortsba, az Abszol útra. Stb. ?

Figyelt kérdés
csak azért írtam ? jelet mert különben nem írja ki :D

2015. márc. 3. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat kerlek szepen a pottermore.comot tudom ajanlni,de le kell forditani magyarra. De az konnyu lehet, mert letezik goggle fordito, es webfordito. Magyar oldalrol sajnos sajnos meg nem tudok, de ha lesz, es megtudom a cimet, menten megirom. Egyebkent en is fent vagyok pottermore.comon, es szuperjoooooooooooooo! A Hugrabugba jarok van palcam, parbajoztam, es foztem bajitalt. Iszonyujo. A sorozatos kepeken mar tuljutottam, most pontokat gyujtok.😁😀
2015. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is regisztráltam a pottermore-ra de a zabaj h nem értek annyira angolul. Persze használok szótárat csak kicsit fárasztó. A másik hogy nem tudom, hogy mi a lényege és mit lehet rajta csinálni :( Ha megkérlek elmagyarázod? Köszönöm :)
2015. márc. 6. 07:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy én is Hugrabuggos vagyok :D
2015. márc. 6. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!