Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó angolosok! Lefordítaná...

FruskaFekete kérdése:

Jó angolosok! Lefordítaná nekem ezt a levelet valaki?

Figyelt kérdés

Kedves Antje!

1984-ben együtt töltöttem a nyarat egy családdal. A család neve Kalning. Régóta keresem őket. (Több levelet is küldtem nekik, de rossz a cím. Valószínűleg elköltöztek.)Nagyon sok emlék köt hozzájuk. Sokat meséltem róluk a lányomnak is. Jó lenne velük újra felvenni a kapcsolatot. Szeretném tudni, hogy te hozzájuk tartozol-e ? Olaf, Katje és Antje testvérek a szülők Thomas és Dagmar. Remélem megtaláltalak! Ha nem nagy kérés, kérlek válaszolj akkor is, ha esetleg nem te vagy az a személy, akit én keresek. Köszönöm szépen!



2015. márc. 3. 19:43
 1/4 anonim válasza:

Dear Antje!

In 1984 I pass the summer with a family. The family's name is Kalning. I look for them a long time ago. (I sent some letters, but the adress was wrong. Probably they're moved.) So many memories sets to them. I told stories about them to my daughter. Putting on the contact again with them would be good. I would like to know that you belong to them. Olaf, Katje and Antje are brothers/sisters (nem tudom melyik nemre gondolsz), Thomas and Dagmar are the parents. I hope I find you! If not big request, please answer if you are not the person for who I look possibly. Thank you so much!

2015. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dear Antje,


In 1984 I spent the summer at a family. Their name was Kalming. I've been searching for them for a long time (I've sent several letters, but the address appears to be wrong; I guess they had moved). I have many nice memories of them, and I've told about them to my daughter as well. I'd like to know if you are their relative? The siblings were called Olaf, Katje, and Antje; the parents were Thomas and Dagmar. I hope I've found you! If possible, please send a reply, even if you are not the person I'm looking for. Thanks a lot!

2015. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocs, kihagytam egy mondatot:


Jó lenne velük újra felvenni a kapcsolatot = It would be nice to reconnect.

2015. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettetek. :))
2015. márc. 5. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!