Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges így élni?

Spiritualia Homo kérdése:

Lehetséges így élni?

Figyelt kérdés
A természetben szeretnék élni, az emberektől távol, és gyalog járni a vadont. Az élelmet magamnak szerezném meg(pl. vadászat, halászat stb...). Lehetséges így élni a vadonban, ha magas szintre fejlesztettem a túléléshez kapcsolódó készségeimet?

2015. márc. 3. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De nem idehaza! Itt tilos vadászni/horgászni/gyűjtögetni!
2015. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
66%
persze hogy lehet, vannak is ilyen emberek olvass blogot :D
2015. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Úgy, néz ki én nagyon szerencsés vagyok. Van egy vityillónk a Ferenc-csatorna szerbiai oldalán. Több száz km2 erdő és mocsár, se áram se víz, ha jön egy nagyobb eső az napokra elzárhat a külvilágtól, és nem túlzok!
2015. márc. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%
A vadonban a vadon törvénye uralkodik!
2015. márc. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
62%
-Bear Grylls
2015. márc. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem láttad az Into The Wild-ot esetleg nézd meg. ott van még Dick Proenneke, neki meg néha vittek cuccokat repülőn és 50 éve volt. vannak ilyesféle terveim, de ez egy több emberes feladat. aztán meg Magyarországon.. meg sem próbálnám.
2015. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!