Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Csábításból jeles című...

Benec7 kérdése:

A Csábításból jeles című játék kapcsán, valaki el tudná mondani a helyes sorrendet, hogy mindenkivel pozitív kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés
Elég az első 2-3 epizód is, de ha tudnátok többet is mondani, vagy csak becsapós részeket elmondani az is elég.

#Csábításból jeles #Pozitív kapcsolatok
2015. márc. 3. 22:58
 1/2 anonim válasza:
Milyen helyes sorrendre gondolsz?
2015. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak blogok meg videók amik külön külön foglalkoznak a fiúkkal. Figyeld mindig az esemény mérőt hogy a kiszemelted fölé senki se menjen. Néha adj rossz vagy semleges válaszokat. Egyébként én most a színdarab tájt járok és úgy tapasztaltam hogy ha valakinél a esemény mérőd le megy -60 ba meg ilyenek onnan már nagyon nehéz felhozni, lehet hogy nem is lehet. Viszont nekem úgy tűnt hogy ez azt jelenti hogy rosszba vagy velük (kivéve talán castielt). Barát ként kezelnek, tehát nincs esélyed náluk.
2015. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!